Lista aktualności Lista aktualności

Udana jesienna edycja biegu

W niedzielę 4 października odbył się trzeci bieg z cyklu „Grand Prix Pionek- 2015". W jesiennej scenerii i promieniach słońca wystartowało 35 biegaczy na 5 km trasie biegu.

Wygrał faworyt biegu  Michał Jagieło z Lubieni z czasem 17:20, a wśród kobiet wygrała Ewelina Płatos z Radomia z czasem 20:42. Z zawodników z Pionek najlepsi byli Dawid Duda, który zajął 7 miejsce i  Anna Michalska, która zajęła 2 miejsce.

Od godziny 12 rywalizowały dzieci w różnych kategoriach wiekowych, najbardziej emocjonujące były biegi dla przedszkolaków, którym towarzyszyli rodzice.

Ceremonia wręczenia medali, dyplomów, pucharów, albumów i bonów  odbyła się na  boisku przy ulicy Partyzantów. Wyjątkowo pięknie prezentowały się medale wykonane przez Warsztaty Terapii Zajęciowej. Po uroczystym wręczeniu nagród wszystkich uczestników biegu leśnicy zaprosili na bigos i kiełbaski z grilla.

Kolejna edycja biegu z cyklu „Grand Prix Pionek -2015" jest planowana na  29 listopada br. Serdecznie zapraszamy!